Ką galima pamatyti Nidoje?

Ką galima pamatyti Nidoje?

Dauguma žmonių kalbėdami apie Neringos miestą jį tiesiog vadina Nida, kadangi tai yra pats didžiausias miestelis ir pats populiariausias, į jį vasaros metu susirenka daugybė lietuvių bei užsieniečių turistų. O lankantis jame ne pirmą kartą nekyla klausima, ką galima pamatyti Nidoje. Kadangi nedideliame plote yra išskirtinių objektų, kurie sužavi visus atvykusius. Dauguma net ir viską apžiūrėję šiame mieste grįžta į jį dar daugybę metų, kadangi tai yra ypač jaukus kurortas su išskirtine gamta, tad ir pailsėti norinčių prie jūros netrūksta. Be to, visoje Neringoje galima pamatyti nuo architektūros iki gamtos unikalių objektų, susipažinti su vietinių žmonių gyvenimo būdu, žvejybos ypatumais, pamatyti išskirtines paukščių rūšis bei pasimėgauti rūkyta žuvimi.

Ką galima pamatyti Nidoje ir ką privalu lankantis pirmą kartą?

Vykstant pirmą kartą į bet kurią naują vietą norisi pamatyti visus svarbiausius tos vietos objektus ir jų pamatyti kaip įmanoma daugiau, kad kuo geriau pažintumėte naują kraštą. Nors Nida nedidelė, bet prireiks laiko viskam apžiūrėti. Išskirtinę namelių architektūra pamatysite iškart atvykę į šį miestelį, tačiau derėtų vis tiek pasivaikščioti pamario krantines ir juos apžiūrėti dar geriau. Be to, tuomet galėsite pamatyti ir daugybę laivų bei jachtų. Labai svarbu nepatingėti užlipti į kopas ant kurių stovi saulės laikrodis ir atsiveria išskirtinė panorama į Nidos miestelį. Galite aplankyti gintaro muziejų ir susipažinti su jo apdirbimu bei apžiūrėti išskirtinius eksponatus. Ir, žinoma, reikėtų nepamiršti paragauti rūkytos žuvies.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://poilsisnida.lt/wp-content/uploads/2018/02/poilsis-nida-subheader-1.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}