Ką veikti Nidoje?

Ką veikti Nidoje?

Nors Lietuva negali pasigirti didžiuliu pajūrio ruožu, tačiau jo pilnai užtenka, kad ten nuvyktų ne tik dauguma lietuvių, bet ir apsilankytų nemažai užsieniečių. Tautiečiai labiausiai pamėgę Palangą, kadangi ten gana patogu nuvažiuoti, o ir veiklų šiame mieste netrūksta – jame gausu barų, naktinių klubų, o vasaros metu ir pajūryje vyksta įvairūs renginiai, tačiau tai ne vienintelis kurortas mūsų šalyje. Dar yra Šventoji, tačiau ji nėra tokia populiari dėl nedidelio savo dydžio ir ten vyksta tik norintys pailsėti prie jūros. Yra ir visa Neringa, tačiau kai kuriems gali iškilti klausimas, ką veikti Nidoje? Kadangi būtent šis miestelis populiariausias Kurių Nerijoje. Aišku, jame mažiau pramogų, negu Palangoje, bet yra tikrai daugiau, ką nuveikti, negu Šventojoje.

Ką veikti Nidoje ir už jos ribų?

Ką veikti pačiame miestelyje jau aptarėme, tačiau veiklos vien tuo neapsiriboja, yra nemažai galimybių, ką nuveikti už jo ribų. Pirmiausia, viena iš populiariausių pramogų yra plaukimas laivais. Galima plaukti pasigrožėti saulėlydžiu, apžiūrėti kopas iš kitos pusės, tačiau, jeigu tokios kelionės jums per mažai, tuomet galite plaukti į kitą marių pusę, kur organizuojamos net visos dienos išvykos aplankant ten įsikūrusius įvairius miestelius. Taip pat galite išsinuomoti dviračius ir jais keliauti per visą Neringą iki pat Klaipėdos, ten rasite gerai išvystytus dviračių takus, o ir pakeliui tikrai bus ką pamatyti. Galite aplankyti Juodkrantę, kurioje turėsite galimybę apžiūrėti ne tik Raganų kalną ir praleisti laiką gamtoje, bet ir pamatyti kormoranų gyvenvietę bei susipažinti su šiais paukščiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://poilsisnida.lt/wp-content/uploads/2018/02/poilsis-nida-subheader-1.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}