Kiek kainuoja poilsis Nidoje?

Kiek kainuoja poilsis Nidoje?

Pastebima, kad vis daugiau lietuvių atostogauti vyksta į užsienį, noriai keliauja ir aplanko daugybę įvairiausių šalių. Tačiau ir mūsų šalies pajūris nelieka tuščias, kadangi šiltomis vasaros dienomis jį užpildo ne tik gausus būrys tautiečių, bet ir svečiai iš užsienio. Bet ar daug lietuviai skiria laiko tokioms atostogoms ir kiek kainuoja poilsis Nidoje, kuri yra populiariausias miestelis Neringoje. Vasaros metu, dažniausiai, žmonės atostogauja savaitę laiko ir tik nedaugelis skiria daugiau laiko poilsiui prie jūros. Taip pat ne ką mažiau yra atostogaujančių ir kelias dienas, dažniausiai, jos sutampa su savaitgaliu ir tą galima sieti su pakankamai nemaža poilsio kaina Lietuvos pajūryje, o kai kurie tiesiog neturi laiko ilgesnėms atostogoms, tačiau vis tiek nori pabuvoti prie jūros.

Kiek kainuoja poilsis Nidoje ir kaip sutaupyti?

Norint pabuvoti Nidoje ir kaip įmanoma sutaupyti rekomenduotumėme vykti ne sezono metu, tai nereiškia, kad reikia važiuoti pavasarį, tačiau vasaros pradžioje arba pačioje pabaigoje arba rugsėjo pradžioje tikrai galima sutaupyti bei kartu džiaugtis gerais orais. Kadangi tuomet dar nėra tiek daug turistų, todėl ir būsto nuomos kainos yra kažkiek mažesnės. Be to, nebūtina kiekvieną dieną valgyti kavinėse, jeigu finansinis aspektas yra itin svarbus, galite nusipirkti maisto produktų ir parduotuvėje. O kitos pramogos šiame miestelyje yra nemokamos, kadangi praktiškai visą laiką leisite lauke, gamtoje arba pajūryje ir tai jums nieko nekainuos.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://poilsisnida.lt/wp-content/uploads/2018/02/poilsis-nida-subheader-1.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}