Kur pavalgyti Nidoje?

Kur pavalgyti Nidoje?

Pirmiausia, reikėtų praeiti pamariu, aplankyti šio miestelio uostą. Taip pat reikėtų užkopti į kopas, o jeigu bus noro ir jėgų, tai galima po jas dar ir pasivaikščioti. Kad privalu pamatyti jūrą, tikriausiai, niekam nekyla abejonių, kadangi būtent dėl to žmonės vyksta čia pailsėti, pasimaudyti ir pasideginti saulėje. Išalkus gali kilti klausimas, kur pavalgyti Nidoje, tačiau nesunkiai rasite maitinimo įstaigą, kad ir kur bebūtumėte, o jeigu ir reiks paeiti, tai ilgai netruks, kadangi miestelis nėra didelis ir viską galima pasiekti pėsčiomis, o jeigu turite dviratį, tuomet keliauti galima išvis greitai. Nereikėtų aplenkti ir gintaro muziejaus, kur pamatysite išskirtinius eksponatus bei daugiau sužinosite apie patį gintarą, kurį kartais gali pavykti surasti ir leidžiant laiką pajūryje.

Kiek kainuoja ir kur pavalgyti Nidoje?

Sakoma, kad Nidoje atostogos nėra pigios, tačiau brangiausia čia yra nuoma, kadangi kitokių paslaugų nelabai ir reikia, nebent sugalvosite pasiplaukioti laivu. Vietų pavalgyti yra nemažai ir praktiškai kiekviena iš jų gali pasiūlyti tradicinius lietuviškus patiekalus, taip pat nemažai vietų, kur galima įsigyti rūkytos žuvies. Kainos priklauso nuo vietos, jeigu neisite į restoranus, tuomet neišleisite labai daug, kadangi visam miestelyje labai panašios maisto kainos. O norint atrasti jums geriausią variantą, galite aplankyti kelias skirtingas kavines ir tuomet jau išsirinkti geriausią variantą, be to, toks vietos bei asortimento pakeitimas bus tikrai įdomus.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://poilsisnida.lt/wp-content/uploads/2018/02/poilsis-nida-subheader-1.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}